Lycon

IMG_5781Jít na depilaci vystíhovaná, není dobrý předpoklad. Jít na depilaci k padesátileté eléfce, je sebevražda. Pokud je eléfka vaše matka, je to sebevražda na druhou.

A tak jsem si to lajzla.

(Upozornění: článek obsahuje sprostá slova, omlouvám se, ale jinak to nešlo…)

Nohy mám pekně vypelichané, protože jsem svého času poctivě bleskala Lumeou. Ovšem nohy zrovna nebylo potřeba procvičovat…Jak jinak. Braly se oblasti, kde jsem to blýskání flákala.

Podpaží a klín. Protože proč ne, že?! Byla potřeba figurantka na soukromé školení, tak proč by nevydepilovaly mě. Stejně mě prý už díky Cosmopolitanu všichni viděli…
(No tak všichni tedy rozhodně ne a už vůbec ne všechno!)

Má matka, diplomovaný aromaterapeut (takže žádný víkendový kurz, ale škola na několik let, děvčata!), se rozhodla rozšířit své už tak dost rozsáhlé služby a k tomu jejímu harmonizování, čištění pleti a pedikuře se na stará kolena rozhodla ještě depilovat. Její kamarádka totiž objevila super věc, která téměř nebolí. Samozřejmě ve srovnání s cukrovou pastou (Do-prdele-to-je-bolest!) a brutálním horkým voskem (Do-ooooo-oooo-kurva-piči-Toooo je bolest- co—to?! Je.bu.na.to—co-to-je?!?!).

IMG_5773Kdyby mi DHL neposlalo balíček se zakázkama místo do Prahy, ale do Bergama (IT), asi bych se alespoň trochu styděla, ale mně už bylo ten den všechno jedno.
Tak jako před každou důležitější akcí… Přijde mi, že stres a nervozitu, případně závažnost situace dokážu vždy spolehlivě rozmělnit nějakou mnohem děsivější příhodou, která tomu všemu předchází. Samozřemě neplánovaně.
But that´ s Bohyně style, right?! ;-)  A tak jsem dolítla do salonu, vysvlíkla se už během představování a ukázala ten svůj poklad.

A školení mohlo začít.

Matku jsem s ohledem na své dlouholeté zkušenosti v oblasti depilace neustále sekýrovala a poučovala, protože světe div se, ono to fakt tolik nebolí. (Kurva!-Aaaaah-jsem ok!). Neomdlíváte bolestí s každým škubnutím a naopak vás poprvé zajímá, co se tam děje a není to ten pocit, já to nechci vidět, nedejchám, hlavně škubejte, škubejte, proboha dělejte!

Takže vůle i zájem tu byl. Alespoň z mé strany. A ani nevadilo, že jsem si nestihla dát paralen, aby mě z toho škubání nerozbolela hlava. (Ono to bylo jedno, o bolest hlavy a třes v oku se postaralo DHL, takže depilace byla hračka.)
Matka se učila pokládat špachtli tak, aby nepřilepila chloupky a pak se hlavně nebát a pořádně škubnout. Po hodině nemotorných pokusů (vždyť mě přebalovala, tak co (dopiče) řeší?! No ne?!) ji nakonec v celé věci zachránilo nasrávací heslo „ty hajzle!“. No a to pak strhávala lycon jak zkušená trapitelka.
Chudák se pořád bála, aby mi neublížila, ale lepkavé věci jako je pasta, vosk, nevhodní upocení partneři nebo třeba náplast, je dobré strhnout rychle. A podstatné je rychlé kmitnutí zápěstí, „ty hajzle“!
Škub! ( Sssaáá-kra!)

Když to trochu přeženu, nebýt figurantka a nemuset neustále sekýrovat mutter, bylo to v celku podařené odpoledne.

Slečna, která tu Lycon zavádí je úžasná. Krásná, milá, klidná. Inteligentní. Žádný vlezlý prodejce nadupaný hromadným školením bez zájmu o jedince. Ustála mě i matku, všechno vysvětlila a co víc, s touhle slečnou jsme na jedné lodi. Taky má unikátní technologii, která je lepší než ty ostatní a stejně jako já věří, že si zákazník (nebo pacient, v mém případě) zaslouží víc. A proto Lycon do Čech zavádí.

Lycon vynalezla jedna Australanka řeckého původu, paní Lydia, a po světě se díky své minimální bolestivosti a přírodnímu složení poměrně rozšířil. Není to novinka. Je to léty prověřená záležitost. Tak doufám, že se tu chytne, protože cenově absolutně srovnatelné s pastou. Tak proč trpět hodně, když můžu jen trochu?! A navíc krásně jahůdkově voní!

IMG_5786Zarudnutí vydrží cca hodinu a pokožka je fakt sametová a já osobně jsem poprvé v podpaží neměla druhý den modřiny. Takže za mě extra třída.

Kdybyste měli zájem o seznámení s Lyconem, tak jeho zakladatelka Lydia Jordane tu bude 29.dubna 2015, v Top Hotelu, na přednášce. Ano, byly tu nějaké návrhy, jestli bych nešla opět za figurantku, ale s ohledem na nedávno prožité natáčení kulinářského pořadu, jsem se rozhodla, že si na chvíli od té slávy polní trávy dám voraz a svoje poklady budu ukazovat pouze soukromně. Nejsem nějak na prezentaci svého popředí v sále pro 400 lidí psychicky připravená…

Musím reagovat!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s