9 projektů v roce Kozy

Dala jsem si devět předsevzetí, pro rok 2015 i pro rok Kozy. Chci aby bylo všechno smysluplné a přehledné, což je jedním z mých plánů, a proto jsem se rozhodla, že všechno, co nepatří na zeď příspěvků, budu pěkně poctivě přesouvat sem, aby bylo hezky vidět co právě dělám a jak mi to jde.

Zde je seznam toho, co opravdu chci tenhle rok podniknout:

1, Megaloman Minimalistou – #pošlitodál #megalomanminimalistou
Zbavuju se věcí, uklízím, třídím a přehodnocuju. Článek o mém rozhodnutí zde.

2, Hubneme, sílíme, zpevňujeme, čistíme – #lymfajede
Piju aloe, cvičím podle youtube, přihlásila jsem se do 30denní výzvy. Občas o tom napíšu. Občas to flákám, občas to jde i nejde. A výsledky se projeví někdy v létě, tak co se stresovat, že?!

3, Píšu za peníze – #zaplacenéhobby
Je mi jedno, kdo si co myslí, ale pokud jsem schopná psát pro radost, o to větší radost mi udělá, pokud mi někdo za to zaplatí. A to se momentálně děje. Našla si mě Triola and here I am. Vlastní rubrika bude spuštěna v dohlednu. A další spolupráce se nebojím, tak pojďme do toho, mládeži :-)
—–
7.3.2015 – První článek mimo můj blog – hostuju u jiné blogerky!
15.3.2015 – Mám okénko u Trioly – Božské okénko. Hurá! Bože, já jsem šťastná! Děkuju Vesmíre!

4, Budu kreativnější na blogu – #nebojse_atoč!
Chtěla bych natočit video a mít víc vizuálně zajímavý blog. Chci se zaměřit na instagram a pinterest, tak uvidíme, jak mi to půjde. Základem je asi koupě kamery nebo lepšího telefonu…bych řekla. Takže dokud mi akce č. 1 #pošlitodál nevynese dostatek peněz, budu se soustředit na instagram a pinterest.

5, Twitter je výzva, tak se té výzvě postavím. Chtěla bych jednou denně něco okomentovat. Jestli mi to půjde, no tak to uvidíme. #bohynetwitteruje

6, Charita a dobrovolnictví je správná volba. #pomáháme
O všech možných a nemožných formách pomoci budu ráda referovat, protože to prostě má smysl.

8, Začnu vařit a jíst doma – #5receptů #domacikuchyne
Rozhodla jsem se, že se naučím vařit a z každé kuchařky, kterou mám uvařím 5 receptů. Jsem na to zvědavá, jak mi to půjde. A hlavně jestli budu muset nakupovat suroviny, nebo jestli se moje zásoby ustálí a bude to hned lepší. Tohle budu muset trochu nafejkovat, protože část receptů je již díky Vánocům hotová, ale zase o tom pěkně napíšu, tak co. Buďte vděční za mojí upřímnost. Jinak v rámci č.1 #megalomanminimalistou jsem se rozhodla i pro vyjedení mého narvaného špajzu. Jsem na sebe zvědavá.
—–
18.3.2015 – O mé zásoby se měli postarat kluci z Co dům dal, ale jak to tak vypadá, prý jsem tam nic neměla… No nevím. :-)

9, Podporuju ostatní – #bohynědoporučuje
Tohle nemá s charitou nic společného. Chci doporučovat blogy a blogery, kreativní lidi a psát o těch, kteří mě zaujali a o kterých bych ráda dala vědět. A je jedno, jestli je to slečna z Ohia nebo z Roztok. Prostě chci o ní dát vědět. A je to moje volba, moje cesta a buď vás zaujme nebo ne, ale to je asi tak všechno. Víc od toho neočekávejte. :-)

5 komentářů: „9 projektů v roce Kozy

  1. Pingback: Projekty v roce Kozy – #zaplacenéhobby | Bohyně Jin to nikdy nevzdává

  2. Pingback: First steps 101 for dummies. | dreamlinker

Musím reagovat!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s