Projekty v roce Kozy – #zaplacenéhobby

IMG_6305Na blogu jsem si udělala stránku – Projekty v roce Kozy. Řekla jsem si, co bych asi tak chtěla v tomhle roce změnit, udělat, dokázat, zažít a pak jsem to hodila na papír. Vyšlo mi z toho celkem 9 zajímavých témat, kterým bych se chtěla věnovat. Nevím pořád jak a proč tohle všechno funguje, ale já osobně jakmile hodím něco na papír nebo si udělám plán, tak se tak nějak začne uskutečňovat. Ať jsem připravená, nebo ne. Vtipné na tom je, že se pokaždé tomu jako trubka divím. Nevěřící Tomáš v sukních.
Proto bych chtěla s radostí nahlásit, že jsem v rámci bodu č.3 – víc psát a ideálně za peníze – napsala článek pro úžasnou Magdu Čevelovou (její blog je prostě bomba!) a o pár dní později dostala příležitost u Trioly, kde mám dokonce svou vlastní kolonku – Božské okénko. Jak říká můj otec – Každý zboží si najde svýho kupce, jen to někdy dýl trvá. A tak hlásím, že jsem v tom psaní konečně přišla na řadu! No, možná kdybych si ten seznam udělala o pár let dřív, že… ale historie se neptá. Hlavní je, co se děje těď.

Mimochodem, jaké jsou vaše plány, kam byste se tenhle rok chtěli dostat, posunout, nebo co byste naopak chtěli zastavit nebo ukončit? Píšete si taky seznamy a vedete tisíce malých diářků nebo prostě na plány a předsevzetí kašlete a jedete si tu svou aktuální flow?

Články zde: 9 rad blogera začínajícím blogerům, Triola

Triola Božské okénko

2 komentáře: „Projekty v roce Kozy – #zaplacenéhobby

  1. Tak ja plany na papire praktikovala naposledy na VS, dost mi to pomahalo soustredit se na skolu a nevynechat konicky, zabavu, rodinu atd.
    Pri praci to uz moc neslo, hlavne ne v te byvale. Tocilo se vsechno kolem ni…bohuzel to ted vidim zpetne jako totalni zhovadilost. Prace, prace a jen prace…se divim, ze mi tenkrat nehrablo. I kdyz jsem pry byla pred odchodem uz dost nesnesitelna…takze uprk me posunul a napalnovala jsem si tim vlastne „novy“ zivot (i bez papiru) a povedlo se ;-)

    To se mi líbí

Musím reagovat!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s