Vzdávám to! Ale viděla jsem ji první!

10636436_10204929526511060_6051626415977047838_oVždycky si něco oblíbím, nebo něco objevím, a pak to mají najednou všichni. Díky cestování se to „pak“ prodloužilo i o několik let. Ale poslední dobou vinou blogů a internetu a prostě všeho (ach můj bože!) se to moje „pak“ smrskne na pár měsíců, maximálně rok. Jako nemyslím si, že jsem trendsetter. Já jsem spíš individualista jeseter.
Nicméně, v rámci svého projektu #lr_aloe, kdy piju aloe a zjišťuju, co to dělá s mojí lymfou, jsem se seznámila s firmou LR a jejími produkty. Je to klasická katalogová firma. Něco jako Avon, Oriflame nebo třeba Zepter. Prostě si nemůžete jejich produkty koupit v krámě, což mi vyhovuje. Já totiž nerada nakupuju a taky mám ráda, když se o mě někdo postará a ideálně, když mi doporučí, co bych měla používat. A v tom nejlepším případě, když to pak taky funguje… No a to u katalogových firem bývá. Většinou mají dva až tři produkty absolutně unikátní, na kterých postavily svůj prodej a celou strategii a ten zbytek je jen vata, která je prostě ok, ale žádný velký zázrak to zase není. I tak si z té vaty občas něco koupíte, protože je to v akci, nebo vám to prodejce doporučí. 
Má kamarádka pro LR pracuje, a tak díky ní vím, že LR má dvě nosné řady: zázračné produkty z aloe a fakt jedinečné parfémy. Pak jsou tam ještě přírodní ozdravující záležitosti (jak tomu sama říkám), jako colostrum, ale to jsem nezkoušela, tak nemůžu referovat. Zbytek je ta vata, kterou si ozkouším leda tak při slevách.

Mimochodem tímto článkem (ne)oficiálně ohlašuji svůj aloe test, kdy jsem se rozhodla dobrovolně pít ten vazkej hnus, a to nejméně tři měsíce, ať z toho klidně zezelenám, jen když to mýmu tělu a hlavně tý mý lymfičce pomůže. Konec hlášení.

Proč to ale všechno píšu. Já jsem si od LR oblíbila jeden parfém. Oni mají totiž takové dost speciální edice, kdy jim slavná osobnost propůjčí svoje jméno nebo snad i s nimi spolupracuje na přípravě a oni pak prodávají parfémy pod jejich jménem. Ty parfémy mají vysoký podíl čehosi a pak taky čehosi (nejsem parfumerka, abych byla schopná erudovaně psát o parfémech nebo Verunky ze Dvou Verunek), takže fakt pěkně voní a díky tomu čemusi a čemusi jsou celkem srovnatelné s těma posh a chic, co prodává Douglas, Sephora nebo jiné třpytivé drogérie. Jen v procesu marketingu nevydávají tolik za reklamu a hlavně za obchody a plakáty a takovou tu podporu prodeje, co dost výrazně navyšuje koncovou cenu. A tak se dostanete na celkem fajn cenu za něco, co vám voní, co je kvalitní a co moc nikdo nemá. Lahvičky jsou průměrného vzhledu, nic extrovního, ale nosíte vůni a ne tu flašku, že jo… Mimochodem, některé jejich parfémy obsahují feromony a prý se po nich mužům zvedají kníry a ženám sukně, když je na protějšku ucítí. Ale to nemůžu posoudit, protože Mr.Amazing má buď oholenou tvář nebo sexy strniště a já naopak sukně moc nenosím… Ale mohla bych to někdy otestovat. Tu sukni, i ty feromony.
Nicméně konečně jsem našla koncept jak dělaný pro mě. Je to kvalitní, super to voní, mně se to fakt líbí a …A….AAAA…. NIKDE TO NEBUDE V MASOVCE, takže můžu s klidem šplíchat a šplíchat a pak tajemně odpovídat, že voním jako např. Karolina Kurková, ale že to není k sehnání. (Devilish smile, baby! Jen se snaž…no tak jo…tady je kontakt na kámošku, protože mám prostě fajn den.)
10958937_10204929526431058_6908292386785747463_oNo a tak jsem se před Vánoci našplíchala právě edicí Karoliny Kurkové s tím, že s další várkou zeleného hnusu, který mi kupodivu fakt dělá dobře, si ji objednám. Pobíhala jsem po vánočních večírcích a tajemně odpovídala, že voním jako Karolína, a všichni ke mně čichali, což mi dělalo dobře a já si celou dobu říkala: „Yes, yes, yes!“ A co se nestalo? Ty hajzlové z LR mě zradili a dali si reklamu do Ženy a život. !?! A na jaký parfém? Na Karolinu Kurkovou. Jako proč? Proč? Proč?! Tak krásně jsem to měla rozehraný! Ach jo.

Oficiálně to teda vzdávám, děcka a kdo chce vonět jako Karolina nebo jako já…tak ať se mi ozvěte. Nechám vás přivonět a předám spojení na kamarádku. Tohle je boj s větrnými mlýny. A v jednotě je síla, tak já teda budu spolupracovat. Trendsetter jeseter to vzdává, dokud neobjeví zase něco jiného, a dává v plén svou zkušenost i přesný návod, jak na to. Ona totiž voní fakt dobře. 

PS. Jedinou a poslední výhodou téhle firmy je to, že všechny ty parfémy jsou tak trochu limitky, takže se prodávají pár let – dokud mají na parfém práva – a pak šmitec. (Ha ha ha ha!!! Devilish smile again!)

 

3 komentáře: „Vzdávám to! Ale viděla jsem ji první!

 1. Jestere, ony jsou dvě ty Kurkové, modrá a bílá, a každá by měla vonět jinak, tak to ještě nevzdávej a kup si tu, co není v reklamě! Anebo skoč do Milána, tam to znáš jak svoje boty, to je ráj parfémovového objevitele, tam si něco originálního, co tisícům hospodyněk nepřinese do domova agentka, najdeš.

  Jinak co se týká té ceny MLM produktů, protože neprovozují reklamu…no, zkus tohle: https://parfumerka.wordpress.com/2014/08/03/%E2%80%A2-avon-je-levny-protoze-neinvestuje-do-reklamy/

  (Jo, a ještě jsem si vzpomněla – na FB jsem ti poslala odpověď ohledně toho Diora s mašlí.)

  To se mi líbí

 2. Hmm…. z voňavé sekce od LR neznám nic, vlastně asi neznám vůbec nic od LR, ale o aloe už jsem slyšela. No a moje spolužačka ze střední kdysi čímsi voněla, protože její mamka do LR dělala, no a slečna voněla moc pěkně! Tak se mi prosím tě vnuť, až se uvidíme, a já si tě důkladně očmuchám. :)
  Verunka

  To se mi líbí

  • Jako nevím, jestli se mám smát nebo spíš brečet nad tím, co se stalo :) Zajímavé parfémy, které každý nemá (asi už jen kvůli té ceně) a jsou třeba zde – https://www.naqed.cz/, bohužel řadu s Karolinou Kurkovou jsem tam ještě neviděla :) Tak hodně štěstí při výběru nového parfému!

   To se mi líbí

Musím reagovat!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s