7 projektů mezi vopicí a kohoutem

Koukala jsem na projekty v roce kozy a musím se přiznat, že jsem tak nějak zapomněla na svá předsevzetí. Tedy já n ně nezapomněla, jen jsem je prostě sem nenapsala, ale mám takový notýsek, kam si všechno píšu a těch předsevzetí a snů, která si splňuji mám opravdu hodně. A protože jsme v rychlém roce opice a následovat bude kohout, který je mým znamením, tak si nějak myslím, že bych mohla tyhle dva roky pěkně spojit. Stejně jsme už za půlkou vopice, že?
Jaké jsou mé plány?

  1. Evoluce – čili konečně youtube. Začala jsem přispívat na instagram i na twitter, takže logickým posunem by měl být youtube. Foťák s dobrou kamerou už mám několik let, takže proč ho konečně nezačít používat!
  2. Triola – má nový vzhled a i v novém vzhledu mám své místo v Božském okénku. Do budoucna se domlouváme na youtube příspěvcích, takže bych řekla, že bod 1. se asi bude plnit sám.
  3. JUDr. – má matka si to přeje opravdu hodně. Já jsem tak nějak rozhodnutá, jen jsem se k tomu stále neodhodlala. Na co se budu honit, že? Co se vleče, neuteče… Ale téma práce už mám!
  4. Kniha#230 – Dvě Třicítky píší knihu. Ano, vrátily jsme se k sobě, někdy vám prostě někteří lidé chybí, a někdy si potřebujete svůj postoj ujasnit, a někdy prostě nevíte, co činíte…vyberte sami…a proto jsme se daly zase dohromady. A rozhodly se napsat knihu. Je to pěkně na prd a fakt to trvá a je to proces…je to porod, ale vím, že my ji dokončíme a bude nám dobře. A těm, kdo si ji přečtou snad taky. Pokud nám ji někdo vydá.
  5. Charita – mám náročnou práci, která je občas i prospěšná všem, nicméně i tak bych chtěla být užitečná, a tak si vybírám projekty, které mě zajímají a které chci podpořit. Většinou jsou to psi, senioři a projekty zaměřené na ekologii. O všem dávám vědět na facebooku nebo tady. Posledním mým nápadem je canisterapie. Tak uvidíme.
  6. Bordelizmus a maximalismus – trápí mě to, bojuji s tím, ale jsem maximalista bordelář, který má ráda asi 10 předmětů ve svém bytě a zbytek je mu u zadku a tak to u mě doma vypadá. Nehezky. Nejčastěji kupuji černé pytle a ty pak plním vším, co doma najdu a nedokážu nikam zařadit. Oh yeah. Je to tak. :-) Oblečení se za malý obnos zbavuji na vinted.cz a co neprodám, to házím do kontajnerů. Se zbytkem si neumím poradit. Neznáte nějaký blešák, kde bych to neroztříděné a neoznačené a nepopsané odnesla? Nechodíte někdo na blešák? Dala bych vám jeden, dva, pět pytlů! Díky!
  7. Pohyb – mít zablokovaná záda není legrace. A proto se snažím sportovat. Ok, spíš o tom mluvím, ale já fakt jednou začnu. Teď už mám i legíny! Takže vážně, ale vážně můžu začít. Zítra, nebo raději spíš pozítří.
Reklamy